Menu

TyranozaurWojownik

Male rączki ,duże jestestwo

Babcia T-rex radzi

tyranozaurwojownik

Kochani babcia T-rex wprowadzi was w świat robótek ręcznych.Będziemy dryfować po bezdrożach, pełnych drutów, włóczek i haftu artystycznego. Dzisiaj zajmiemy się dzierganiu na drutach.

  Oczywiście będąc Tyranozaurem trudno jest trzymać druty, gdy wasze rączki są zbyt małe, a głowa na nieszczęście niepoprawnie duża . Ale! Nie ma takiej rzeczy w których babcia T-rex nie zaradzi!

 Po pierwsze druty robienienadrutach

Druty przede wszystkim powinny być duże.Nasze gadzie mózgi są małe tak samo jak nasze oczy ,więc żeby się nie kłopotać potrzeba dobrze widocznych drutów. Z doświadczenia waszej kochanej Babci T-rex najlepsze druty są z kości pokonanych wrogów.Wtedy nie tylko masz światowej klasy druty,ale i dusza wroga ukryta w tych narzędziach,będzie ci towarzyszyć podczas długich zimowych wieczorów .Sama radość!

Po drugie włóczka

wczkaalpaca4e340761ba019Kochani, najlepsza włóczka jest z alpaki.Koniec dyskusji,tak po prostu jest .Jest miękka ,jest ciepła i najlepsza.Jeżeli jesteście czcigodnymi dinozaurami mieszkającymi na terenie Ameryki Południowej to włóczka łatwo dostępna i w najlepszej jakości. Jeżeli mieszkacie w innej części świata..cóż.To macie problem.

 Kochani to już koniec tego wpisu u Babci T-rex. Mam nadziej,że wprowadziłam was w niezwykły świat robótek ręcznych !

I pamiętajcie Tyranozaury panami świata!

© TyranozaurWojownik
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci